+90 532 xxx xx xx

Sosyal Medyada Biz}

  İmplant Diş Fiyatları

  İmplant diş tedavisi fiyatları, farklı parametreler kullanılarak belirlenmektedir. Tedavinin ağız bakımına önem verildiği takdirde ömürlük kullanım imkanı sunması, fiyatları gayet makul bir seviyede göstermektedir. Kişinin hayat kalitesini oldukça düşüren diş problemlerine hem de sağlık hem de estetik açıdan kalıcı bir çözüm sunan implant tedavisinde fiyatları belirleyen parametreler şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Hastanın diş yapısı ve problemleri implant diş fiyatları 2020 için belirleyici hususların başında gelmektedir. Kişinin mevcut dişlerinin durumu, ağız yapısı gibi farklılıklar bu kapsama girmektedir.
  • Hastanın çene yapısı fiyatları değiştirebilmektedir.
  • İmplant diş tedavisinde kullanılacak malzemenin kalitesi ve markası fiyatlarda değişikliğe neden olmaktadır. Materyallerin fiyat aralığı oldukça geniştir. Malzemenin kalitesinin artması fiyatların da artmasına neden olacaktır.
  • Diş hekiminin alanında uzmanlığı ve tecrübesi fiyatları değiştirecektir.

  Ayrıca Türkiye implant tedavisi hakkında yazımızı da okuyabilirsiniz.

  İmplant Tedavisi Nedir?

  İmplant tedavisi, ağız içindeki diş eksikliklerini gidermek için uygulanan bir diş tedavisi uygulamasıdır. İmplant diş tedavisi uygulamasında çene kemiğinin iç kısmına titanyum vidalar yerleştirilmekte ve üzerine diş protezleri takılmaktadır. %98 başarı oranı bulunan uygulamada yapay bir diş kökü oluşturulmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli bir diş hekimi tarafından uygulanan diş implantları, kişinin ağız bakımına dikkat etmesi halinde ömür boyu kullanılabilmektedir.

  implant dis tedavisi nasil yapilir

  implant tedavisi

  İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanabilmektedir?

  İmplant tedavisi uygulanabilecek kişiler şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Hastanın çene ve yüz gelişimini tamamlamış olması gerektiği için 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Kişinin çene yapısının tedaviye uygun olması gerekmektedir.
  • Şeker hastalarına implant tedavisi yapılabilmesi için hastalığın düzene oturmuş olması gerekmektedir.
  • Kemik erimesi problemi olan kişilere implant uygulaması yapılmamaktadır.

  Kişinin implant tedavisine uygun olup olmadığını görebilmesi için muayene olması gerekmektedir. Muayene sonucunda tedavi planlaması ve implant diş fiyatları 2020 hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olunabilmektedir.

  İmplant Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

  İmplant tedavisinin temel avantajları şu şekilde listelenebilmektedir:

  • İmplant tedavisi doğal bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. İmplantlar kişinin doğal diş rengi ile aynı görünüme sahip olmaktadır. Bu sayede yapay bir görünümün önüne geçilmektedir.
  • İmplant tedavisinde kullanılan implantlar diş kemikleri ile kaynaşarak oldukça kalıcı bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. İmplantların uzun süreli kullanım sağlaması, implant diş fiyatları 2020 belirlemelerinin de, diğer kısa ömürlü tedavilere kıyasla çok daha makul olarak değerlendirilebilmesini sağlamaktadır.
  • Ağız yapısı ile tam olarak uyum sağlayan implantlar, konuşma ve yeme içme durumlarında herhangi bir rahatsızlık meydana getirmemektedir.
  • Diş kayma problemleri engellenmektedir.
  29 Ocak 2020
  1.679 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN