+90 532 xxx xx xx

Sosyal Medyada Biz}

  Türkiye Zirkonyum Diş Fiyatları

  Türkiye Zirkonyum Diş Fiyatları konusunda detaylı bilgi bulabileceğiniz sayfamız dasınız. Zirkonyum diş tedavisi ile ilgili tüm sorularınızın cevabı ve online randevu oluşturmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili güncel fiyat listesi hususunda gereken öneme haiz kişilerden aldığımız detaylı bilgilere göre; 2020 yılı için Türkiye diş zirkonyum kaplama için öngörülen fiyatlar aşağıdaki gibidir. Zirkonyum diş nedir? Klasik porselen köprü ve protezlerin alt yapısı olan gri metal yerine uygulanan beyaz renkte bir alaşımdır.

  17 Ocak 2015
  9.918 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

  1. Saadet M. dedi ki:

   Fransa Lille’den gelen eniştem temmuz ayında sizden Zirkonyum diş tedavisi gördüğünü söyledi. Tavsiyesi ve benim diş yapımı da bildiğinden dolayı bende yaptırmak istiyorum. Bu yöntemin bana maliyeti nedir acaba?

   1. implant dedi ki:

    Zirkonyum diş tedavisi fiyatları konusunda hem yurt içi hem de yurt dışında uyguladığımız fiyatlar aynıdır.

  2. Yasin A dedi ki:

   Geçen temmuz ayında amcam size gelerek zirkonyum diş tedavisi olmuş ve hiç acı hissetmediğini söyledi. Bende şimdi bu konu hakkında konuşurken aynı yöntemi bana da tavsiye etti. Acıdan korktuğum için birde sizden bilgi almak istedim.

  3. Mine dedi ki:

   Soğuk ve sıcağa karşı aşırı duyarlı olduğumdan dolayı kanal tedavisi yaptırmak istiyorum. Yakın bir arkadaşım sizi önerdi. Tedavi ve fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz?

  4. sıla dedi ki:

   Hollanda Amsterdam’dan gelen teyzem, 1 sene önce sizde zirkonyum diş tedavisi görmüş ve çok memnun kalmış. Acaba şimdi bende yaptırsam bir faydası olur mu bana? Yaşım 38 ve diş yapım çok bozuk, bilgi alabilir miyim

  5. Lale dedi ki:

   Merhabalar, yakınlarımın tavsiyesi üzerine sizden diş beyazlatma tedavisi yaptırmak istiyorum. Sigara içiyordum, bıraktım ama dişlerim halen sarı. Tedavi kaç seans sürer acaba.

  6. Adile dedi ki:

   Merhaba. Aralık ayında Almanya’dan gelerek zorkonyum diş tedavisi yaptıran eniştem aynı şeyi bana da tavsiye etti. Bende yerinize gelerek yaptırmak istiyorum ama öncesinde bir ön bilgi alma şansım var mıdır?

  7. selim dedi ki:

   Eylül ayında zirkonyum diş tedavisi yaptıran amcam, sizden çok memnun kalmış. Aynısını bana da tavsiye ediyor. Benimde öndeki dişlerimde problem var. Konu hakkında biraz daha detay alabilir miyim?

  8. nesrin dedi ki:

   Zirkonyum diş tedavisi yaptırmak için Berlin’den gelen amcam sizden çok memnun kalmış olmalı ki 2 güne bir bennimde gitmemi istiyor. Sonunda yıldım ve polikliniğinize gelmeye karar verdim. Konu hakkında biraz detaylı bilgi alabilir miyim?

  9. Nedim dedi ki:

   Merhabalar. Almanya’dan gelen ve zirkonyum diş tedavisi yaptıran amcamın tavsiyesi üzerine bende yaptırmak istiyorum ama konu hakkında hiçbir bilgim yok. Biraz sizden uzman görüşü almak istiyorum.

  BİR YORUM YAZIN