+90 532 xxx xx xx

Sosyal Medyada Biz}

  Yurt Dışı Hastalar

  Yurt Dışı Hastaları için Tedavi Planı

  İlk gün tedaviye başlanıyor
  2.- .gün serbestsiniz. Bu sürede geziler veya tatil yapabilirsiniz.
  3’cü günde 2 saat süreyle öğleden sonra tedavinize devam edilecek.
  4. ve 5. Gün yine serbestsiniz.
  6’ci gün öğleden sonra yine 2 saat süreyle son provalar yapılır.
  7’ci Günde tedaviniz bitirilir. Artık ülkenize dönebilir veya geriye kalan tatilinizi güzel ve sağlıklı bir gülüşle tamamlayabilirsiniz.

  İmplant yaptıracaksanız Türkiye’ye ilk gelişinizde aynı gün implantlar, küçük bir ameliyatla çene kemiklerinizin içine yerleştirilir. Çene kemiklerinizin yapısı uygunsa beklenmeden üst proteze geçilir. Aksi halde, implantlarınızın çene kemikleriyle kaynaşabilmesi (osseointegrasyon) için alt çenede 2 ay, üst çenede ise 2-3 ay kadar beklemek gerekir. Böyle bir durumda, implantlarınız uygulandıktan sonra hemen ülkenize geri döner, yukarıdaki süreler sonunda tekrar Türkiye’ye gelerek protezlerinizi 5-8 gün içinde yaptırabilirsiniz. Tatilinizi, bu ikinci gelişte yapmanız daha mantıklı olacaktır. Deniz ve kumsallarıyla ünlü Akdeniz’in incisi İzmir’de tatilinizi doyasıya geçirebileceğiniz hem diş tedavilerinizi ucuza ve kaliteli yaptırıp hem de unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.

  05 Ekim 2019
  2.234 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM

  1. Salih dedi ki:

   Aşırı şekilde sigara içen bir tanıdığım sayenizde artık dişlerinin bembeyaz olduğunu söyledi. Bende sigarayı bıraktım ama halen o sarılık geçmedi. Diş beyazlatsam bir faydasını görür müyüm acaba?

   1. implant dedi ki:

    Lazerle diş beyazlatma ve kalıcı diş beyazlatma fiyatları hususunda bizi arayınız.

  2. Yasemin N. dedi ki:

   Diş etlerim devamlı olarak iltihaplanmakta ve bir türlü sorunu çözemiyorum. Yakınlarım sizi tavsiye ettiği için birde size sormak istedim. Diş eti tedavisi ile bu iltihaplanmadan kurtulma şansım var mı acaba?

  3. türkan dedi ki:

   Çok sigara içen bir tanıdığım sizden diş beyazlatma tedavisi yaptırdıktan sonra dişlerinin görüntüsünden çok memnun kalmış ve bana da tavsiye etti. Bende sigara içiyorum ve tekrar sararma olur mu? Olursa ne kadar sürede olur?

  4. Hale dedi ki:

   Kuzenim için sizden diş dolgusu yaptırdık ve bu konudan çok memnun kaldık. Şimdi aynı işlemi bende yaptırmak istiyorum. Soğuk bir şeyler içince dişlerim çok ağrıyor. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

  5. Semra dedi ki:

   72 Yaşında babam için protez diş yaptırmak istiyoruz ancak yaşından dolayı bazı endişelerimiz var. Bu yaştaki bir insana bu tedaviyi önerir misiniz? Birde fiyat bilgisi alabilir miyim?

  6. Fahri dedi ki:

   Merhaba, ortodonti diş tedavinizin methini duydum ve yakın zamanda gelerek sizden bu tedaviyi olmak istiyorum. Konu hakkında bilgi birde fiyatlarını öğrenebilir miyim acaba?

  7. Naime dedi ki:

   Yazın Belçika’dan gelen yengemler sizde diş dolgusu yaptırmış, çok ta memnun kalmışlar. Şimdi bende yaptırmak istiyorum ama şehir dışından geleceğim için kaç seans sürer diye merak ediyorum. Bir günde biter mi acaba?

  8. kerime dedi ki:

   3 ay önce İtalya’da yaşayan kuzenim, Türkiye’ye gelerek sizden implant yaptırmış ve çok memnun kalmış. Şimdi aynı şekilde bende 6 tane dişim için yaptırmak istiyorum. İşlem hakkında bilgi verebilir misiniz?

  9. nur dedi ki:

   Yurt dışı hastası olarak yakın zamanda sizden teyzem implant yaptırmış ve çok memnun kalmış. Aynısını bende yaptırmak istiyorum konu hakkında biraz bilgi ve fiyat öğrenebilir miyim

  10. Türkan dedi ki:

   Kayseri’den geçen yaz İzmir’e geldiğimde hem tatil yapayım hem de implant yaptırayım derken sizi önermişlerdi ve çok memnun kalmıştım. Şimdi tekrar gelmek istiyorum ama işlem için gün sayısını kısaltabilir miyiz diye sormak istiyorum

  11. Bilal dedi ki:

   Kanal tedavisi olmak için Ankara’dan İzmir’e gelen amcam sizden çok menun kalmış. Bana da yaptırmamı söylüyor ama biraz çekincelerim var. Konu hakkında ve özellikle acı hakkında biraz detay alabilir miyim?

  12. derya dedi ki:

   Merhaba, çocuğu için diş tedavisi yaptıran ablam aynı şekilde bana da sizi önerdi ve bende size gelerek bu tedaviyi yaptırmak istiyorum. Konu hakkında biraz detay alabilir miyim?

  BİR YORUM YAZIN