+90 532 320 08 77

Sosyal Medyada Biz}

  Yurt Dışı Hastalar

  Yurt Dışı Hastaları için Tedavi Planı

  İlk gün tedaviye başlanıyor
  2.- .gün serbestsiniz. Bu sürede geziler veya tatil yapabilirsiniz.
  3’cü günde 2 saat süreyle öğleden sonra tedavinize devam edilecek.
  4. ve 5. Gün yine serbestsiniz.
  6’ci gün öğleden sonra yine 2 saat süreyle son provalar yapılır.
  7’ci Günde tedaviniz bitirilir. Artık ülkenize dönebilir veya geriye kalan tatilinizi güzel ve sağlıklı bir gülüşle tamamlayabilirsiniz.

  İmplant yaptıracaksanız Türkiye’ye ilk gelişinizde aynı gün implantlar, küçük bir ameliyatla çene kemiklerinizin içine yerleştirilir. Çene kemiklerinizin yapısı uygunsa beklenmeden üst proteze geçilir. Aksi halde, implantlarınızın çene kemikleriyle kaynaşabilmesi (osseointegrasyon) için alt çenede 2 ay, üst çenede ise 2-3 ay kadar beklemek gerekir. Böyle bir durumda, implantlarınız uygulandıktan sonra hemen ülkenize geri döner, yukarıdaki süreler sonunda tekrar Türkiye’ye gelerek protezlerinizi 5-8 gün içinde yaptırabilirsiniz. Tatilinizi, bu ikinci gelişte yapmanız daha mantıklı olacaktır. Deniz ve kumsallarıyla ünlü Akdeniz’in incisi İzmir’de tatilinizi doyasıya geçirebileceğiniz hem diş tedavilerinizi ucuza ve kaliteli yaptırıp hem de unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.

  05 Ekim 2019
  154 kez görüntülendi

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Salih dedi ki:

   Aşırı şekilde sigara içen bir tanıdığım sayenizde artık dişlerinin bembeyaz olduğunu söyledi. Bende sigarayı bıraktım ama halen o sarılık geçmedi. Diş beyazlatsam bir faydasını görür müyüm acaba?

   1. implant dedi ki:

    Lazerle diş beyazlatma ve kalıcı diş beyazlatma fiyatları hususunda bizi arayınız.

  BİR YORUM YAZIN